• ۰۲۱-۵۸۱۲۹

  • nezarat@ircg.ir

درباره ترفند‌های رفع تحریم چه می‌دانید؟(قسمت اول)

درباره فعال کردن بازی‌ها در مارکت‌های خارجی با استفاده از ترفند‌های رفع تحریم چه می‌دانید؟

بدلیل تحریم‌های آمریکا بسیاری از مارکت‌ها و بازی‌های آمریکایی و غیر آمریکایی از سرویس‌دهی به دستگاه‌هایی با آدرس اینترنتی (IP) ایران جلوگیری می‌کنند. این موضوع به خصوص در بخش پرداخت بسیار سخت گیرانه‌تر است پس برای استفاده از این مارکت‌ها و بازی‌ها از ترفند‌های رفع تحریم استفاده نمایید که shecan.ir یکی از آن‌ها است.

از خرید و استفاده از سرویس‌های کانال‌ها و اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام و تلگرام) پرهیز کنید؟
در فضای مجازی بسیاری برای کسب درآمد اقدام به فروش بازی، اکانت، محصولات مربوط به بازی، سرویس boosting و... می‌کنند با توجه به این موضوع که این افراد ناشناس هیچ مجوزی از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای ندارند و خرید و یا استفاده از خدمات آن‌ها یک ریسک محسوب می‌شود و امکان کلاه‌برداری در آن‌ها بسیار زیاد است.

 مبادا از نام کاربری بازی‌ها مشترکاً استفاده کنید!
 در برخی بازی‌ها زمان آنلاین بودن بسیار مهم است و بسیاری از بازیکنان حتی برای این که از بازی عقب نیافتند ساعت کوک می‌کنند تا طبق زمانبندی بازی کنند اما عده‌ای نیز با چند نام کاربری به صورت گروهی بازی می‌کنند که باعث می‌شود زمان‌بندی آن‌ها دقیق باشد و به راحتی ارتقاء پیدا کنند. اما طبق قوانین برخی از بازی‌ها این کار یعنی استفاده اشتراکی از نام کاربری به عنوان boosting تلقی شده و خلاف قوانین بازی است.