• ۰۲۱-۵۸۱۲۹

  • nezarat@ircg.ir

استریم چیست؟ استریمر کیست؟
استریم چیست؟ استریمر کیست؟

استریم بازی یک سرگرمی محبوب این روز‌های تمام دنیا است و استریمر‌ها همانند سلبریتی‌های دنیای بازی هستند که بسیاری از آن‌ها به صورت حرفه‌ای از این راه کسب درآمد می‌کنند. در این مطلب گفته می‌شود که استریم چیست؟ استریمر کیست؟

استریم چیست؟ استریمر کیست؟

به صورت کلی هرگونه تماشای برخط محتوا در شبکه را استریم می‌گویند. اما استریم بازی یک سرگرمی محبوب این روز‌های تمام دنیا است و استریمر‌ها همانند سلبریتی‌های دنیای بازی هستند که بسیاری از آن‌ها به صورت حرفه‌ای از این راه کسب درآمد می‌کنند.
استریمر‌ها برای جذب مخاطب به کارهای مختلفی ممکن است دست بزنند یعنی فقط بازی کردن هدف نیست در حین بازی ممکن است با نواختن گیتار و آواز خواندن و... جذب مخاطب کند یا با گوش‌دادن به موسیقی جدید برای آن تبلیغ کند و بسیار کارهای دیگر که هر روز نیز با خلاقیت آن‌ها گستره آن افزایش می‌یابد.
تماشاگران استریم نیز می‌توانند با حمایت مالی (donate)، خرید اشتراک (subscribe)، خرید محصولات تبلیغ شده با استفاده از کد یا لینک مخصوص استریمر از استریمر محبوب خود حمایت کنند.
بازیکنان می‌توانند با استفاده از استریم ابتدا با سبک و فضای بازی آشنا شوند تا اگر به بازی علاقه‌مند شدند آن را خریداری و بازی کنند.
با توجه به قوانین سفت و سخت سایت‌های استریم اشتراک هرگونه محتوای غیر مجاز از نظر قوانین سایت مجازات خواهد داشت پس به طور معمول استریمر تمام سعی خود را برای جلوگیری از نشر هرگونه محتوای غیر مجاز در استریم خود انجام می‌دهد.